Огризко: "Коли українці та поляки сваряться, шампанське п'ють у Москві"
Колишній глава МЗС України Володимир Огризко в інтерв'ю DW - про нові тертя в українсько-польських відносинах через УПА та те, чому історію варто залишити науковцям.





